(0216) 456 66 58

» Slim-Up

Sauna Italia Slim Up Master ...! 

Slim-Up Master cihazı vücut şekillendirmek üzere 4 ana fonksiyon üzerine dizayn edilmiş; içerisinde elektrolipoliz, elektrodrenaj, elektrolifting ve infraruj ile metabolizma artış, detoksikasyon etkilerini barındıran sistemdir. Vücut sarkmaları, şişmanlık, obezite ve bölgesel yağ fazlalıkları, kollarda sarkma, selülit şikayetlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

 

 

Slim-up,6 infrared ışık kaynağından çıkan ışınlar deri tabakalarını geçerek daha derin dokularda ısı artışı sağlar.Böylece kan dolaşımı uyarılır ve dokudaki yağ metabolizması artar yani metabolizmayı hızlandırmış oluruz..Işınların yayılımı sırasında,değişik bölgelere uygulanan 16 elektod aracılığıyla,3 farklı tedavi programı seçeneği ile total elektrostimülasyon sağlanır.Bu yöntemle gevşek kaslar ve deri sıkılaşır.Karın, kalça ve bacaklardaki lokalize yağlar azalarak kaslar sıkılaştırılır. Selülit problemine de somut çözümler getiren bu cihaz vücudu şekillendirirken, kilo kaybına da yardımcı olur.

 

Amerika Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) ve CE onaylı bir teknolojidir.

 

 

Hastalığa, sorunlu bölgeye göre 30-40 dakikalık efor gerektirmeyen tedavi seansı sırasında yorgunluk oluşmaz ve kalp açısından herhangi bir riski yoktur. Tedavi tüm vücudu kapsayabileceği gibi, bölgesel sorun olan küçük vücut bölgelerine de uygulanabilir. Slim-Up’ın iki tedavi ünitesinin birlikte çalışmasıyla vücut silüeti yeniden şekillenir.

 

Slim-Up Tedavisi Sonucu

 

 

 

.