(0216) 456 66 58

» OxyGeneo

 

OxyGeneo cildi destekleyen ve güçlendiren en etkin 3 teknolojiyi, yani OxygeneoTM, Tripollar® rf ve Ultrason teknolojilerini yapısında birleştirerek “cilt bakımı” kavramını yeniden tanımlayan, tek adımda deri yenileyici bir bakım platformudur. Tek bir platform cildin beslenmesini, sıkılaşmasını ve kırışıklık görünümünün azalmasını sağlayabilmektedir.

 

OxyGeneo süper cilt bakım platformu deri geçirgenliğini artırarak gereksinim duyulan besleyici bileşenlerin deri katmanlarına en yüksek düzeyde ulaşabilmesini sağlamak amacıyla ultrason teknolojisinden, deride gerginlik, sıkılaşma ve gençleşme sağlamak amacıyla da tripollar rf teknolojilerinden yararlanmaktadır.

 

Oxygeneo + Ultrason + TriPollar teknolojileri = Cilt Bakımında Doruk Noktası

 

OxyGeneo Teknolojisi ile Cilt Bakım

 

OxyGeneo TM Teknolojisi, doğal kaplıca sularının herkes tarafından bilinen yüksek iyileştirici gücünden ilham almaktadır. Kaplıca suları, deride oksijen içeriğinin artmasını tetiklemeye yardımcı yüksek karbondioksit içerikleri ile bilinmektedir.

 

OxyGeneo teknolojisi kaplıca sularının deri üzerindeki etkisini tekrarlayıcı niteliktedir. Uygulamanın yapıldığı alanda dokuların oksijene doyması için gerekli doğal bir “doku yanıtını” tetikler, derinin kendini yenileyecek etken maddeleri optimal düzeyde absorbe etmesini kolaylaştırır.

 

OxyGeneo aynı zamanda derinin en yüzeysel katmanlarını temizler ve hafif biçimde mekanik olarak soyar. Derinin bu yönde oksijenlenmesi ve soyulması yaşamsal enerjisini yenilemesine, parlaklığını yeniden ortaya çıkarmasına, beslenmesine, dengelenmesine ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına aracı olur.

 

TriPollar Teknolojisi

 

En genel tanımıyla radyofrekans uygulaması ısı enerjisinin deride belli bir derecede ve belli bir derinliğe aktarılması yoluyla yapılan termal bir uygulamadır. Bu uygulamanın en gelişmiş örneklerinden biri olan Tripollar Radyofrekans uygulaması kolajen liflerin kasılması ile deride hızlı bir sıkılaşma sağlar. Bu sıkılaşma genellikle ilk uygulamadan sonra hissedilebilen bir gelişmedir. Tekrarlayan seanslar sonrasında ise uzun dönemli bir etki olarak yeni kolajen liflerin oluşumu ve deri dokusunda daha sıkı, daha canlı bir görünüm hedeflenir.

 

Deri katmanlarını kontrollü biçimde ısıtarak kolajen lifleri gerginleştiren ve sıkılaştıran, cilde daha diri, dolgun, pürüzsüz bir görünüm veren Tripollar Radyofrekans uygulaması GeneO+ platformu tarafından etkili, güvenli ve acısız biçimde yapılabilmektedir. GeneO+ ile uygulanan radyofrekans yüz hatlarının şekillendirilmesine yardımcı olur, ağız ve göz çevresi gibi cilt yaşlanmasının sık görüldüğü alanlarda daha ilk uygulamada dahi fark edilen bir düzelme sağlar.

 

Çevresel faktörler nedeniyle yıpranmış, tıkanmış, hafif akneli, renk tonu farklılıkları gözlenen, ince çizgi ve kırışıklıkları içeren bir cilt yapısı GeneO+ uygulamasından büyük ölçüde yarar görecektir. Ayrıca herhangi bir cilt sorunu olmasa da görsel açıdan ön plana çıkmanın önemli olduğu sosyal olaylar öncesinde (konser, gösteri, törenler vb..) yapılacak bir GeneO+ uygulaması kişiye kendisine tazelenmiş ve yenilenmiş hissettirecektir.

 

Ultrason Teknolojisi

 

Deriye aktarılan ses dalgaları etken maddelerin deriye kolay ve acısız biçimde nüfuz etmesini sağlar. Böylece cildin yapısına özel gereksinim duyulan etken madde bileşimleri kolay, acısız ve etkin biçimde deriye nüfuz edebilir.

.