(0216) 456 66 58

» Oxyjet Leo Cool Oksijen

OXYjet CRYO2 POWER

 

Made by NORA BODE GERMANY

 

CRYO2 POWER ile benzersiz, soğuk etkili bakımın keyfini yaşayın !

 

 

 

Saf oksijen, tazeleyici soğuk etki ve etkin aktif maddeler içeren çok özel konsantrelerin mükemmel sinerjisi ile çok daha güzel bir cilt!

 

Yeni CRYO2 POWER ile doğallıktan uzaklaşmadan ‘cool lifting‘

 

Soğuk basıncın ciltte sıkılaştırıcı ve stimulasyonu arttırıcı etkisi tıpta ödem giderme ve inflamasyonu azaltma amacı ile çok çeşitli cilt tedavilerinde kullanılmaktadır.

 

 

Konsantre oksijenin ciltte oluşturacağı canlandırıcı etki  ve OXYjet CRYO2POWER sistemi ile birlikte kullanılmak üzere formüle edilmiş ‘özel içeriğe sahip bakım kitleri’ nin olumlu etkisi ile ciltte arzu edilen, mükemmel sonuçlara ulaşmak mümkün olmaktadır.

 

CRYO2 POWER ile yapılan LIFTING amaçlı uygulamalar 3 adım da tamamlanmaktadır:

 

 

Gözlerinize inanamayacaksınız....!!!!

 

Cildiniz de ‘benzersiz’ bir  etki, ‘şaşırtıcı’ sonuçlar ...!!!

 

Yeniden şekillenen yüz ovaliniz, kalitesi artan cildiniz ve mükemmel görünümünüzle herkesi kendinize hayran bırakacaksınız...!!!

 

 

OXYjet CRYO2 POWER uygulamaları sırasında kullanılan özel formüle sahip ürünler sistemin işleyişi açısından önemli bir yer tutmaktadırlar. Penetrasyon kapasitelerinin  yapılan klinik çalışmalar neticesinde çok üst düzey de olduğu kanıtlanmış olan bu özel ürünler yapılan uygulamaların etkisini önemli ölçüde arttırmaktadırlar.

.